O nas

MERITOR powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują wsparcia w budowie przewagi konkurencyjnej oraz oczekują elastycznych rozwiązań outsourcingowych z zakresu zarządzania finansami i administracji.
Naszym Klientom oferujemy usługi obejmujące:

– zakładanie spółek,
– biuro rachunkowe i obsługa kadrowa,
– analizy finansowe,
– doradztwo oraz opinie podatkowe,
– dokumentacja podatkowa cen transferowych.

 

Naszą misją jest dostarczanie rzetelnego wsparcia w administracji i zarządzaniu przedsiębiorstwem, które przekłada się na wzrost jego wartości.

Zapraszamy do współpracy.

Artur Kowalski
Partner Zarządzający

W celu uzyskania bliższych informacji odnośnie naszej oferty prosimy o kontakt na adres: biuro@meritor.pl lub kom. +48 602 193 716 lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Zastrzeżenie prawne. Wszelkie informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisu art. 66¹ Kodeksu cywilnego stanowią jedynie zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu art.71 Kodeksu cywilnego.

Dlaczego My ?

Informacja
Księgowość to nie tylko rozliczenia z fiskusem, to również jedno ze źródeł informacji o firmie. Dzięki nam możesz na bieżąco monitorować stan finansowy swojej firmy.
Rzetelność
Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to cecha stabilnego i dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. To również podstawa budowania zaufania w relacjach z fiskusem.
Oszczędność
Nie jesteśmy Działem Sprzedaży i nie „przynosimy” pieniędzy do Twojej firmy, ale dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz sporo zaoszczędzić.
Rozwój
Pomagając Ci wykorzystać nadarzające się szanse oraz pokonać przeszkody, aktywnie wspieramy Twoją firmę w rozwoju.

Biuro Rachunkowe Certyfikowane przez CIKMeritor weryfikacja biura rachunkowego

 

image_print